המילון המתקדם והמהיר בישראל!
מאושר על ידי משרד החינוך לכל תלמידי ישראל

wizcomtech

ניתן לרכוש בטלפון – 073-2906133

ויזקומטק בע"מ היא חלוצה ומובילה עולמית במילונים אישיים, ניידים, בעלי יכולת סריקה והקראת הטקסט הנסרק. הקוויקשנרי, עטי הסריקה שלנו, הינם בגודל כיס ומאפשרים לתלמידים בסביבות רב לשוניות לסרוק חומרים מודפסים ולתרגמם מבלי להפריע לרצף הקריאה ובכך למנוע הפרעה בהבנת הנקרא.

טכנולוגיה

המוצרים שלנו פותחו באמצעות המומחיות הייחודית שלנו בתחומים הבאים:

  • בלשנות: מורפולוגיה, מנועי חיפוש מתוחכמים המותאמים לשפת הסריקה, בסיסי נתונים מקיפים של בודקי איות ומילונים מקיפים ומדוייקים.
  • זיהוי תווים אופטי (OCR): מנוע הכולל עיבוד תמונה וזיהוי תווים אופטי המבוסס על רשתות נוירונים (Neural Networks).
  • מיקרואלקטרוניקה ואלקטרואופטיקה: ברשותנו מספר פטנטים בתחומים אלו.
  • עיצוב מוצר וארגונומיה: דגש רב הושם על עיצוב המוצר על מנת שיתאים ויהיה נוח למשתמש.

שווקים

לויזקומטק נוכחות חזקה בישראל, צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה והמזרח הרחוק (סין, יפן, קוריאה וכו').

לקוחותינו הם:

  • אנשים המעוניינים לקרוא ולהבין טקסט מודפס שאינו בשפת אימם: סטודנטים, תלמידים ואנשי מקצוע בכל הגילאים. הקוויקשנרי זמין במגוון רחב של שפות.
  • אנשים וילדים עם קשיי קריאה. קו מוצרים הנקרא READINGPEN מסייע לקבוצה זו להבין את הטקסט המודפס ולשפר את מיומנויות הקריאה. סיוע זה מאפשר עצמאות רבה יותר ומגביר את הביטחון העצמי. מוצרי ה-READINGPEN הוכחו כמשפרים משמעותית את יכולת הקריאה לבעלי לקויות. המרכז הלאומי לחדשנות טכנולוגית (NCTI), הכיר ב-READINGPEN כמוצר טכנולוגי אשר משפר את כישורי הקריאה אצל תלמידים (בכל הגילאים) שסובלים מלקות כגון: דיסלקציה, אפזיה וכו'. כמו כן, הוכר המוצר ע"י מוסדות וארגונים רבים אחרים (JCQ – Joint Council for Qualifications, BDA – British Dyslexia Association וכו'), אשר רואים ב-READINGPEN כלי עזר חשוב לכל המתקשים בקריאה.

הפצה

מוצרי ויזקומטק נמכרים בחנויות קמעונאיות ובחנויות אינטרנטיות באמצעות רשת של מפיצים אזוריים ברחבי העולם.

מוצרים

מוצרי ויזקומטק מעוצבים בצורת עט עם מסך וכפתורים. המשתמשים סורקים טקסט מודפס בעזרת הראש האופטי הממוקם בקצה העט. הטקסט הנסרק מומר מתמונה לטקסט והעט מציג את התרגום של כל מילה שנסרקה. כמו כן, באפשרותו של המשתמש לשמוע את המילה הנסרקת נהגית בעזרת מנוע ה-TTS (Text to Speech) מבית SCANSOFT.

קוויקשנרי לבתי ספר בארץ

מוצר הקוויקשנרי מאושר על ידי משרד החינוך לכל התלמידים בארץ (במבחן, בכיתה או בשיעורי בית). הקוויקשנרי לבתי הספר מכיל שני מילונים: מילון אנגלי-עברי ומילון עברי-אנגלי.